fbpx

Redakcja LUX Portalu

Absolwent teologii i filozofii. Na łamach LUX Portalu ze skarbca tradycji katolickiej chce wydobywać rzeczy nowe i stare. Największa słabość – twórczość Ratzingera i yerba mate.
Studiuje montaż filmowy w Warszawskiej Szkole Filmowej. Od 4 lat działa jako filmowiec i montażysta freelancer. Gra na pianinie, perkusji, trochę śpiewa. Lubi ludzi, psychologię, góry, narciarstwo i koszykówkę. Animator we wspólnocie Wojsko Gedeona. Razem z narzeczoną tworzy od ponad roku uKochanych.
Student realizacji dźwięku, muzyk, grafik, twórca. Na LUX Portalu odpowiada za audio, obróbkę zdjęć i tworzy LUX Sonos Podcast, przegląd muzyki chrześcijańskiej.
Z wykształcenia socjolog, aktualnie student filozofii oraz Dominikańskiego Studium Filozofii i Teologii.
Poszukiwacz znad Narwi
Z wykształcenia ekonomista z zamiłowania poeta i krytyk filmowy. Pasjonat rozmów z drugim człowiekiem i X muzy. Autor bloga „Przemyślenia przy twarożku”. Na łamach LUX portalu postara się połączyć wiarę ze światem filmu. Mix nie zawsze oczywisty.
Pedagog specjalny, resocjalizator. Uwielbia góry, ciszę, naturę, prostotę, kino skandynawskie, poezję i dobrą kawę. Prywatnie żona, współtworzy profil uKochani, gdzie dzieli się wiarą i miłością. Na portalu m.in. nagrywa cykl dla kobiet.
Kapłan diecezji pelplińskiej. Uwielbia grafikę, strony www, fotografię. Zaangażowany w projekty kreatywne, oparte na burzach mózgów, robieniu czegoś niesztampowego. Stąd jego udział w Siedem Dusz i JaYestem.
Odpowiada za profile Lux Portalu na TikToku i Instagramie. Zajmuje się fotografią reportażową. Studiuje media i komunikację w biznesie na WSB oraz fotografikę.